PRELEGENCI


 

Image

Paweł Słupczyński - Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych, Comarch S.A.

Absolwent kierunku Informatyka na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu systemów informatycznych. Obecnie obejmuje stanowisko Konsultanta ds. Rozwiązań Biznesowych w Comarch, gdzie zajmuje się doradztwem w zakresie wdrażania systemów: Comarch Elektroniczne Zarządzanie Dokumentami i e-Urząd.

Image

Katarzyna Prusak-Górniak - Counsellor/cyber attache w Permanent Representation of Poland to the EU

radca prawny, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, cyber attaché w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE w Brukseli odpowiedzialna za negocjacje projektu dyrektywy NIS2 oraz rozporządzenia eID, sprawy z zakresu ochrony danych osobowych, elektronicznej identyfikacji, elektronicznej administracji oraz przetwarzania w chmurze. Była dyrektorka Departamentu Prawnego w Ministerstwie Cyfryzacji. Członek Rady Zarządzającej Europejskiego Centrum Cyberbezpieczeństwa w Przemyśle, Technologii i Badaniach Naukowych (ECCC)

Image

dr Dominika Skoczylas - Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Szczeciński

doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W kręgu zainteresowań badawczych znajdują się: cyberbezpieczeństwo, prawo komunikacji elektronicznej, prawo administracyjne. Autorka publikacji z zakresu cyberbezpieczeństwa i prawa administracyjnego.

Image

Łukasz Łaguna - Aplikant Adwokacki, Baran Książek Bigaj sp. k.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył także programy dydaktyczne na Oxford University oraz Harvard University. Aplikant adwokacki w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Krakowie oraz doktorant w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi zajęcia dla studentów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na co dzień wykonuje zawód w "Baran, Książek, Bigaj Kancelaria Prawna sp k.". Specjalizuje się w sprawach zakresu prawa pracy, white collar crimes oraz prawa nowych technologii. Autor wielu publikacji w renomowanych czasopismach naukowych oraz praktycznych interpretacji prawnych w mediach o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Wielokrotnie wyróżniany za działalność naukową stypendiami krajowymi oraz międzynarodowymi.

Image

Zygmunt Łodziński - Członek Zarządu ds. handlowych,VisionCube S.A.

Zawsze staram się być sobą. W pracy zajmuję się głównie zadaniami specjalnymi. Pasjonują mnie nowe technologie oraz futbol amerykański. Moje miejsce pracy to biuro, boisko, las. Co mnie inspiruje? Ludzie, których znam oraz wysoko postawione cele. Pomimo, że mój wygląd na pierwszy rzut oka może o tym nie świadczyć… jestem bardzo empatyczny i wrażliwy. Wyróżniam się także konsekwencją w działaniu, ambicją i uporem w dążeniu do postawionych sobie celów. Uwielbiam jedzenie i zwierzaki.