PRELEGENCI

Błażej Pabiszczak - Prezes i Założyciel, YetiForce

Pasjonata otwartego oprogramowania i jednocześnie ekspert w tej dziedzinie. Już ponad 10 lat tworzy i rozwija oprogramowanie open source. Specjalizuje się w otwartych systemach CRM/ERP. Z pasji do open source’u 4 lata temu założył YetiForce, aby pracować nad jednym z najwyższej jakości systemów CRM. Prelegent na wielu konferencjach, na których opowiada o kwestiach bezpieczeństwa, otwartym oprogramowaniu i systemach CRM/ERP.

 

 

 

Paweł Jarecki - Dyrektor ds. Satysfakcji Klienta i Obsługi Posprzedażowej, Black Red White

Menadżer z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami na styku organizacji, klienta oraz technologii. Twórca pierwszego w Polsce komercyjnego wirtualnego asystenta www.fido.pl, dzisiejszego światowego lidera w zakresie algorytmów sztucznej inteligencji. W latach 2003-2009 współtwórca i zarządzający serwisem edukacyjnym Narodowego Banku Polskiego www.nbportal.pl. Menadżer projektów w PKO TFI. Od sierpnia 2012 zarządzający projektem poprawy satysfakcji klientów Grupy PKP, twórca i Dyrektor Departamentu Spraw Klienta Grupy PKP. W latach 2014 -2016 Dyrektor Wykonawczy/ Prokurent PKP Intercity S.A zarządzający pionem jakości i obsługi posprzedażowej. Od maja 2016 związany Grupą Kapitałową Black Red White jako Dyrektor Pionu Zarządzania Satysfakcją i Obsługi Posprzedażowej.

dr Kaja Prystupa-Rządca -  Wykładowca, Akademia Leona Koźmińskiego

Doradca, wykładowca, mentor i badacz z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w tematyce zarządzania i transformacji organizacji w środowisku wirtualnym oraz strategiami wspierania innowacji. Wspiera ludzi w rozwoju komunikacji wirtualnej oraz inspiruje do zmian na poziomie organizacyjnym.
Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych, Executive MBA  w Koźmiński Executive Business School Akademii Leona Koźmińskiego.  Należy do grona najlepszych wykładowców Koźmiński International School. Promotor prac dyplomowych z obszaru wirtualnej współpracy i strategii umiędzynarodowienia.
Mówca konferencyjny specjalizująca się w tematyce zarządzania w środowisku wirtualnym oraz strategii innowacyjności. Członek międzynarodowych zespołów badawczych współpracująca z uczelniami ze Stanów Zjednoczonych, Finlandii i Szwajcarii. 
New Business Partner w Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. Facylitator zespołów wirtualnych w szwajcarskiej spółce Dual Academy zajmującej się innowacyjnymi programami rozwojowymi. Współpracuje z producentem KanBo, pierwszego polskiego narzędzia do wirtualnego zarządzania projektami, gdzie odpowiada za obszar szkoleń.
Autorka publikacji popularnonaukowych, komentator dla Newsweek, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Personel i Zarządzanie, HR.news, Zwierciadło, Radio Zet, Radio TOK FM, Holistic News.

Szymon Negacz - Sales Consultant & Owner, Sellwise

Ekspert w rozwijaniu sprzedaży. Właściciel firmy doradczej Sellwise.pl. Wykorzystując wykształcenie informatyczne i doświadczenie we współpracy ze spółkami technologicznymi, w ostatnich latach rozwija działy sprzedaży oparte na nowoczesnych technologiach. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii sprzedażowych, wdrażaniem metod sprzedaży i zarządzania oraz skutecznie wspiera firmy w realizacji swoich celów biznesowych przy użyciu narzędzi informatycznych.

Jacek Piątkowski - Dyrektor ds. Sprzedaży Korporacyjnej,Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Ekspert ds. polityki komunikacji i doradca segmentu klienta korporacyjnego. Wieloletnie doświadczenie w najbardziej złożonych projektach wdrożeniowych. Od ponad 10 lat związany z Focus Telecom Polska.

 

 

 

Marek Paszkowski - Zastępca Dyrektora Handlowego, HEUTHES sp. z o.o.

Reprezentuje firmę HEUTHES w obszarach ERP oraz Workflow. Osobiście prowadzi współpracę z największymi Klientami i koordynuje procesy wdrożeniowe w firmach. Od wielu lat kieruje projektami z zakresu zarządzania obiegami dokumentów, DMS, CRM, e-formularzy, internetowych portali dokumentowych i zamówieniowych, produkcji, logistyki oraz rachunkowości.

 

 

 

 

Aleksandra Dziurkowska -  radca prawny, WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Sp. k.

Prawnik w zespole prawa konkurencji. Współpracuje również z zespołem prawa własności intelektualnej & TMT.
Doradza klientom w sprawach związanych z polskim i unijnym prawem konkurencji, w tym m.in. w kwestiach dotyczących porozumień antykonkurencyjnych, wymiany informacji między przedsiębiorcami, nadużywania pozycji dominującej, koncentracji przedsiębiorstw oraz systemów dystrybucji i ich zgodności z prawem konkurencji. Reprezentuje klientów w sprawach z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji, ochrony konsumentów oraz regulacji rynków telekomunikacyjnych. Ma doświadczenie w doradztwie na gruncie ustawy o nieuczciwym wykorzystaniu przewagi kontraktowej w branży spożywczej. Zajmuje się również opracowywaniem i wdrażaniem dedykowanych programów compliance (m.in. pełniła funkcję compliance officer w stowarzyszeniach branżowych działających na rynkach wrażliwych).
Doradzała przy wielu szerokopasmowych projektach infrastrukturalnych reprezentując interesy zamawiających i wykonawców na wszystkich etapach realizacji projektów. Zajmowała się obsługą największych przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz przedsiębiorców działających na rynku e-commerce.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz podyplomowego studium Prawa Konkurencji przy Instytucie Nauk Prawnych PAN w Warszawie. W ramach stypendiów międzynarodowych studiowała także na Uniwersytecie w Orleanie, Szkole Prawa Francuskiego przy Uniwersytecie Jagiellońskim oraz letnim uniwersytecie prawa prywatnego w Salzburgu.

 

Joanna Lisiecka-Pytlakowska - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Comtrust Sp. z o.o.

Wcześniej związana była z konsultingiem, jako doradca strategiczny w zakresie public relations, komunikacji wewnętrznej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi i restrukturyzacją; pracowała dla ponad 100 marek w Polsce. Jest autorem wielu tekstów eksperckich na temat komunikacji, między ludźmi i markami oraz firmami i klientami. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Varnie i SGH w Warszawie.

 

 

 

Piotr Antczak - Business Development Manager, AI FORCE 1 Sp. z o.o.

Ekspert w dziedzinie call center i sprzedaży. Posiada wieloletnie doświadczenie w rozwoju i komercjalizacji usług z zakresu nowoczesnych technologii. W firmie AI FORCE 1 odpowiada za kontakt z Klientami i partnerami biznesowymi oraz za budowanie strategii marketingowej firmy. Pasjonuje się sztuczną inteligencją i jej wykorzystaniem w procesach sprzedażowych i obsłudze Klienta.

 

 

 

Agnieszka Zawadka - Chief Marketing Officer, Livespace

Ekspertka marketingu z duszą pedagoga. Specjalizuje się w działaniach inbound i content marketingowych w obszarze B2B. Doświadczenie w planowaniu strategii oraz realizowaniu kampanii marketingowych zdobyła we współpracy z najszybciej rozwijającymi się startupami w Polsce. Skupia się na projektowaniu efektywnej współpracy zespołów marketingu i sprzedaży. Entuzjastka dzielenia się wiedzą oraz nowych technologii i metodyk wspierających ludzi, pracę, biznes.

 

 

Jacek Grzyb - Knowledge Engineer, teamLeaders

Współzałożyciel firmy teamLeaders, absolwent Politechniki Wrocławskiej, wydziału Informatyka i Zarządzanie. Praktyk, od 18 lat zajmuje się systemami klasy CRM (Siebel, update,CRM, aurea.CRM, Pivotal CRM, BS4), Zarządzał ponad 30 projektami CRM na rynku małych i średnich firm. Od ponad 8 lat zajmuje się zagadnieniami wykorzystania sztucznej inteligencji w aktywnej komunikacji z Klientami oraz analizą danych nieustrukturyzowanych.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki