PRELEGENCI


 

Image

Patryk Kuchta - Group Data Protection Manager, Medicover Sp. z o.o.

Group Data Protection Manager w Medicover zajmujący się zawodowo ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji w szczególności w obszarze ochrony zdrowia. Ukończył z wyróżnieniem studia o kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na Akademii Obrony Narodowej ze specjalizacją Bezpieczeństwo Informacyjne. Jako Audytor Wewnętrzny na normę ISO/IEC 27001:2013 prowadzi regularne audyty w zakresie zgodności z normą, politykami bezpieczeństwa, oraz regulacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Członek grupy roboczej odpowiedzialnej za wytyczne dotyczące zabezpieczeń i analizy ryzyka do Kodeksu Postępowania dla Sektora Medycznego. Prowadzący szkolenia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych i prywatności.

Image

Andrzej Osuch - Dyrektor ds. Transformacji Biznesowej, Grupa LUX MED

Image

Piotr Kawalec, Customer Success Manager, Dakela Polska

Absolwent UJ, AGH, WSE, WSEiI od kilkunastu lat związany z branżą IT oraz pracą w obszarze Contact Center. Customer Care Designer - wykonawca setek audytów dotyczących procesu obsługi klienta. Tworzę i wdrażam procesy automatyzacji, oraz obsługi klienta z wykorzystaniem AI. Omnichannel Communication Expert - wspierający integrację kanałów komunikacji w procesie obsługi klienta. Wyznawca i propagator Procesowej Obsługi Klienta wprowadzającej usystematyzowane Customer Journey w każdej organizacji. Uważa, że "mierzyć znaczy wiedzieć" - tylko policzalne dane pozwalają na podejmowanie świadomych decyzji biznesowych.

Image

dr Dagmara Lukosek - Associate / Praktyka Life Sciences, Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Dagmara specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu prawa medycznego, ze szczególnym uwzględnieniem systemu ochrony zdrowia, badań klinicznych i eksperymentów medycznych, zasad funkcjonowania podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz wykonywania zawodów medycznych.
Doradza przede wszystkim firmom farmaceutycznym oraz podmiotom leczniczym. Ponadto zajmuje się doradztwem regulacyjnym w zakresie prawa medycznego – opracowuje stanowiska i uwagi do projektów aktów prawnych. Dagmara posiada doświadczenie w pracy w podmiotach publicznych – w sektorze ochrony zdrowia oraz szkolnictwa wyższego. Stopień doktora nauk prawnych uzyskała broniąc rozprawę doktorską pt. „Partnerstwo publiczno-prywatne w ochronie zdrowia”.

Image

dr Paweł Kaźmierczyk - Senior Associate, Life Sciences Practice Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych związanych z komunikacją i obiegiem informacji w systemie ochrony zdrowia. Przygotowuje opinie i raporty regulacyjne, opracowuje materiały prasowe związane z zagadnieniami prawnymi. Jako prawnik i specjalista ds. public relations zdobywał doświadczenie w organizacjach pozarządowych działających na rzecz wspierania przedsiębiorczości oraz kształtowania regulacji prawnych przyjaznych dla obywateli i biznesu. Posiada ponadto doświadczenie w pracy w podmiotach publicznych oraz w mediach. Paweł ukończył z wyróżnieniem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Image

Dawid Kędzia – Dyrektor Sprzedaży, PIRIOS

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Filozofii. Od 15 lat handlowiec, ekspert w branży e-commerce. W Firmie Pirios odpowiadam za obszar e-commerce oraz rynek medyczny. W relacjach handlowych kieruję się przede wszystkim jedną zasadą: „Żaden krótko terminowy zysk nie jest wart długoterminowej utraty zaufania Klienta”.

Image

Aleksander Biernacki – Dyrektor Sprzedaży, PIRIOS

Absolwent Warszawskiej Szkoły Biznesu i Administracji, a także Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie z zakresu zarządzania projektami. Autor kilkudziesięciu opracowań z zakresu zarządzania i bezpieczeństwa. Ekspert w dziedzinie optymalizacji kosztowych dla przedsiębiorstw w zakresie teleinformatyki. Od ponad 20 lat odpowiedzialny za proces sprzedaży do różnych sektorów związanych z obsługą klienta.

Image

Marcin Pera - Statlook Expert, Media-press.tv S.A.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT. Stara się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.