PRELEGENCI

Jadwiga Janik- Fashion50+
Autorka bloga o modzie fashion50plus.pl. Kocha modę, która stała się jej pasją i sztukę, z którą była związana zawodowo (pracowała m.in. w Centralnym Muzeum Włókiennictwa oraz Muzeum Sztuki w Łodzi). Bloga założyła w wieku 58 lat aby łamać stereotypy o „starych babach” źle ubranych. Bierze udział w programach i konferencjach, które takie myślenie pozwalają zmieniać. Wspiera polskich projektantów.
Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (historia), z którym była także związana zawodowo. Pracowała w administracji centralnej uczelni (kierownik biura promocji, biura rektora, rzecznik prasowy). W 2015 roku przeszła z UŁ na emeryturę.

Marcin Osman - Prezes Zarządu,OSM Consult Sp. z o.o.
Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym.
Promotor podejść takich jak:
• życie z “lekkim plecakiem”;
• bezkosztowy marketing;
• kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe;
• walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją;
• ekonomia wdzięczności;
• content marketing.
Autor czterech książek: – “Biznes ci ucieka” – “Przedsiębiorca w podróży” – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie” oraz najnowszej “Sprzedawaj Więcej”! Wydawca bestsellerowych książek takich jak: – “Sprzedaż” Fredrik Eklund – “Zapytaj Garyego” Gary Vaynerchuck – “Kreatywność na zawołanie” i “Die empty" oraz najnowszej książki Tonnego Robbinsa „Niewzruszony”.

Mirosław Skwarek – Dyrektor Marketingu w GetAll.pl, autor bloga PerswazjaWSprzedaz.pl
Expert marketingu internetowego. Autor książek i kursów internetowych z dziedziny marketingu i social media. Pomaga przedsiębiorcom w rozwoju firm prowadząc bezpłatne webinary, które odwiedziło już ponad 20 000 właścicieli firm.

Aleksandra Koclejda - online marketing specialist, Domodi sp. z o.o.
Pierwsze kroki w branży stawiała w agencji reklamowej J. Walter Thompson Group Poland, gdzie odpowiadała za działania PPC, szczególnie w obszarze Social. Obecnie związana z Grupą DOMODI, gdzie prowadzi kampanie reklamowe w serwisach partnerskich, a ich rentowność to jej oczko w głowie. Prywatnie fanka dobrego designu, nie tylko w branży fashion.

Bartosz Paczyński - Prezes Content Hero
Trener marketingu internetowego i sprzedaży. Zwolennik analizy behawioralnej użytkownika pod kątem decyzji zakupowych. Prezes w agencji Social Media Content Hero wyspecjalizowanej w sprzedaży online także dla branży medycznej. Od ponad 10 lat wspiera firmy w zwiększeniu sprzedaży i optymalizacji kosztów pozyskania klienta w kanale e-commerce, Social Media i SEM. W moim portfolio znajdują się takie firmy jak: Onet.pl, Huawei, Axel Springer Polska, Techland, Akademia Leona Koźmińskiego. Certyfikowany Partner Google AdWords

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki