PARTNERZY


 

Image

BlackBerry

Lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa - pomaga firmom, agencjom rządowym i instytucjom każdej wielkości o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa zabezpieczyć IoT.
Produkty i usługi BlackBerry® obejmują rozwiązania bezpieczeństwa punktów końcowych oparte na sztucznej inteligencji Cylance®, ujednoliconą platformę zarządzania punktami końcowymi BlackBerry® UEM, rozwiązanie do zarządzania krytycznymi zdarzeniami BlackBerry® AtHoc® oraz oprogramowanie BlackBerry® QNX® dla bezpiecznych systemów wbudowanych. Internet rzeczy reprezentuje kolejną wielką falę transformacji biznesowej. Obecnie BlackBerry® zabezpiecza ponad 500 milionów punktów końcowych, w tym ponad 215 milionów pojazdów. Dzięki niezależnym badaniom firma Frost & Sullivan ustaliła, że BlackBerry jest dobrze przygotowana do zabezpieczenia wszystkich punktów końcowych IoT i ponad 96 procent wszystkich cyberzagrożeń.
BlackBerry przoduje dzięki jednej platformie do zabezpieczania, zarządzania i optymalizacji sposobu wdrażania inteligentnych punktów końcowych w przedsiębiorstwie, umożliwiając naszym klientom wyprzedzanie krzywej technologicznej, która zmieni kształt każdej branży. BlackBerry® posiad ponad 38 000 światowych patentów i zgłoszeń. BlackBerry® została założona w 1984 roku i ma siedzibę w Waterloo w Kanadzie, polskie biuro BlackBerry działa od lipca 2022.

www.blackberry.com

Image

Hexagon Safety, Infrastructure & Geospatial

Dywizja Safety, Infrastructure & Geospatial firmy Hexagon dostarcza produkty, które wpływają na niezawodność i jakość usług i infrastruktury krytycznej. Jesteśmy światowym liderem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Nasze systemy pomagają chronić ponad miliard osób w kilkudziesięciu krajach. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach w budowie systemów dyspozytorskich dostarczamy platformy do gromadzenia, zarządzania, analiz i reagowania dla służb bezpieczeństwa publicznego.

Image

Polkomtel Sp. z o.o.

Należymy do Grupy Polsat Plus – największej grupy medialno-telekomunikacyjno-energetycznej w Polsce.
Jako marka łączymy dobre praktyki biznesowe z najnowszymi technologiami komunikacyjnymi. Słuchamy oczekiwań rynku i koncentrujemy się na wspieraniu naszych partnerów biznesowych w osiąganiu sukcesów. W relacjach kierujemy się uczciwością i stawiamy na partnerstwo.
Jako Grupa stale rozwijamy się wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne i sieciowe w firmach naszych Klientów z różnych branż. Stanowimy silne ogniwo postępu technologicznego wyznaczając trendy związane z rozwojem technologii 5G, IoT/M2M.
Nasi Klienci biznesowi mogą liczyć na współpracę z dedykowanym doradcą, którego wiedza, zaangażowanie i doświadczenie w sposób efektywny wspiera funkcjonowanie firm i realizację ich celów. Udzielamy kompleksowego wsparcia przy doborze i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań.
W naszym portfolio posiadamy usługi telekomunikacyjne, wysokiej jakości usługi transmisji danych, usługi informacyjne, rozwiązania mobilne, lokalizacyjne, ofertę energii elektrycznej i wiele nowoczesnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdej branży.

Image

ACO Solutions sp. z o.o.

Prywatna firma rodzinna, która od 2012 r zajmuje się bezprzewodową transmisją danych oraz sprzedażą zaawansowanych routerów LTEA i 5G. Firma jest integratorem rozwiązań niezawodnej, szerokopasmowej, bezpiecznej łączności stacjonarnej i mobilnej.

ACO Solutions inwestuje w badania i rozwój własnych produktów z zakresu komunikacji bezprzewodowej. Do tej pory firma z powodzeniem wdrożyła własne mobilne rozwiązanie ACO Streamer służące do bezprzewodowej transmisji obrazu z różnych źródeł video, w tym z dronów. System ten pozwala na przekazywanie video w czasie rzeczywistym do odległych stanowisk dowodzenia akcją. Kolejnym produktem firmy jest ACO Wave - system szybkiej łączności danych dla jednostek pływających po morzach i oceanach.

ACO Solutions jest zarejestrowanym operatorem telekomunikacyjnym dostarczającym bezprzewodowe łącza szerokopasmowe w tym SD-WAN, do najtrudniejszych lokalizacji w Polsce jak również na pojazdy, pociągi, wozy dowodzenia i łączności służb publicznych. Oprócz łaczy SD WAN firma różnież projektuje i wykonuje profesjonalne sieci WiFi dla klientów komercyjnych i korporacji.

Wśród klientów ACO Solutions znajdują się zarówno najwięksi operatorzy telekomunikacyjni na zlecenie których ACO Solutions zestawia łącza w miejscach gdzie nie można lub nie opłaca się dociągnąć światłowodów, instytucje Państwowe, Służby Publiczne, korporacje oraz firmy z sektora MŚP.

ACO Solutions sprowadziło do Polski produkty lidera łączności bezprzewodowej na bazie agregowanych łącz GSM – firmy Peplink Inc. i jest również Partnerem i resellerem oraz integratorem rozwiązań wielu innych producentów z tego zakresu firmy BEC, Netgear, Aruba etc.

Na bazie tych produktów ACO Solutions dostarcza rozwiązania łączności bezprzewodowej typu SD-WAN zarówno jako łacza podstawowe jak i zapasowe dla wielu różnych klientów w tym największych sieci handlowych, firm publicznych i prywatnych.

Aco Solutions zaprasza do współpracy wszystkich klientów z sektora prywatnego jak i publicznego, którzy potrzebują profesjonalnych, niezawodnych rozwiązań łączności danych szczególnie w najtrudniejszych lokalizacjach niedostępnych dla innego typu łącz i operatorów.

Image

About Nokia

At Nokia, we create technology that helps the world act together.

As a B2B technology innovation leader, we are pioneering networks that sense, think and act by leveraging our work across mobile, fixed and cloud networks. In addition, we create value with intellectual property and long-term research, led by the award-winning Nokia Bell Labs.

Service providers, enterprises and partners worldwide trust Nokia to deliver secure, reliable and sustainable networks today – and work with us to create the digital services and applications of the future.

Image

PREDATOR EYE- główny produkt INSTYTUTU NOWYCH TECHNOLOGII

PREDATOR EYE to monitorująca kamera termowizyjna zintegrowana z hełmem, przeznaczona do prowadzenia działań technicznych i ratunkowych w trudnych warunkach, zarówno przez straż pożarną, policję, wojsko, GOPR etc
Kamera termowizyjna wyposażona jest:
- w wyświetlacz dooczny, który wyświetla całość materiału operatorowi.
- w system łączności typu COFDM, który dzięki specjalnym właściwościom ma możliwość przekazywania obrazu na zadowalające zasięgi także w warunkach braku wzajemnej widoczności punktu nadawczego i odbiorczego dzięki zjawisku odbijania się fal radiowych.
- obraz z danej kamery przekazywany jest do stanowiska dowódczego, możliwe jest przesyłanie kilku obrazów z różnych kamer w tym samym czasie.
- rejestrowanie obiektów, zdarzeń i parametrów z pełną swobodą ruchów.

Kamera występuje w dwóch wersjach: wersja standardowa- stosowana w otoczeniu, nie
narażonym wybuchem np.gazu, oraz wersja iskrobezpieczna- stosowana w warunkach zagrożenia
wybuchem

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.