PARTNERZY


 

Image

BlackBerry

Lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa - pomaga firmom, agencjom rządowym i instytucjom każdej wielkości o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa zabezpieczyć IoT.
Produkty i usługi BlackBerry® obejmują rozwiązania bezpieczeństwa punktów końcowych oparte na sztucznej inteligencji Cylance®, ujednoliconą platformę zarządzania punktami końcowymi BlackBerry® UEM, rozwiązanie do zarządzania krytycznymi zdarzeniami BlackBerry® AtHoc® oraz oprogramowanie BlackBerry® QNX® dla bezpiecznych systemów wbudowanych. Internet rzeczy reprezentuje kolejną wielką falę transformacji biznesowej. Obecnie BlackBerry® zabezpiecza ponad 500 milionów punktów końcowych, w tym ponad 215 milionów pojazdów. Dzięki niezależnym badaniom firma Frost & Sullivan ustaliła, że BlackBerry jest dobrze przygotowana do zabezpieczenia wszystkich punktów końcowych IoT i ponad 96 procent wszystkich cyberzagrożeń.
BlackBerry przoduje dzięki jednej platformie do zabezpieczania, zarządzania i optymalizacji sposobu wdrażania inteligentnych punktów końcowych w przedsiębiorstwie, umożliwiając naszym klientom wyprzedzanie krzywej technologicznej, która zmieni kształt każdej branży. BlackBerry® posiad ponad 38 000 światowych patentów i zgłoszeń. BlackBerry® została założona w 1984 roku i ma siedzibę w Waterloo w Kanadzie, polskie biuro BlackBerry działa od lipca 2022.

www.blackberry.com

Image

Hexagon Safety, Infrastructure & Geospatial

Dywizja Safety, Infrastructure & Geospatial firmy Hexagon dostarcza produkty, które wpływają na niezawodność i jakość usług i infrastruktury krytycznej. Jesteśmy światowym liderem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Nasze systemy pomagają chronić ponad miliard osób w kilkudziesięciu krajach. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach w budowie systemów dyspozytorskich dostarczamy platformy do gromadzenia, zarządzania, analiz i reagowania dla służb bezpieczeństwa publicznego.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.