PRELEGENCI


 

Image

dr Mariusz Sokołowski - Partner w agencji public relations – Prostrategic Communication, Adiunkt w Katedrze Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego

Doktor nauk humanistycznych, inspektor polskiej policji w stanie spoczynku, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i pedagogiki na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. W przeszłości wieloletni rzecznik prasowy polskiej Policji. Obecnie adiunkt w Katedrze Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego a także partner w agencji public relations – Prostrategic Communication. Jest laureatem prestiżowej nagrody w pierwszej edycji konkursu „PRotony” w kategorii „Rzecznik prasowy”. W 2012 r. uhonorowany został nagrodą „Lwa PR”, która jest przyznawana przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations osobom o szczególnym dorobku zawodowym, które wykazują się nowatorskim podejściem do pracy i dbają o najwyższy poziom etyki zawodowej. W 2010 r. nominowany „za kompetentne i konsekwentne budowanie pozytywnego wizerunku Policji w kraju, w którym mundur wciąż bardzo źle się kojarzy oraz za aktywność w mediach i dostępność dla dziennikarzy”, do pierwszej trójki prestiżowego konkursu „Człowieka Briefu 2010” w kategorii „Człowiek PR-u Briefu 2010”.

Image

Wojciech Pawłowski - Critical Event Management Expert, BlackBerry

Zawodowo - pięć lat w bankowości, rok w firmie z zakresu Cyberbezpieczeństwa – ale od zawsze blisko klienta, budując relację i tworząc pozytywne doświadczenia. Temat bezpieczeństwa IT i Zarządzania Kryzysowego w przedsiębiorstwie to moja specjalność.

Image

Paweł Pręcikowski – Dyrektor sprzedaży; Infrastructure & Geospatial division Hexagon

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu, sprzedaży, projektowaniu i rozwoju systemów informatycznych GIS. Doskonale łączy dwa światy: biznes i technologię. Od 2015 roku jest dyrektorem sprzedaży w sektorze Administracji Publicznej, Bezpieczeństwo i Obronność.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.