PARTNERZY


 

Image

Partner

ACO Solutions sp. z o.o. to prywatna firma rodzinna, która od 2012 r zajmuje się bezprzewodową transmisją danych oraz sprzedażą zaawansowanych routerów LTEA i 5G. Firma jest integratorem rozwiązań niezawodnej, szerokopasmowej, bezpiecznej łączności stacjonarnej i mobilnej.

ACO Solutions inwestuje w badania i rozwój własnych produktów z zakresu komunikacji bezprzewodowej. Do tej pory firma z powodzeniem wdrożyła własne mobilne rozwiązanie ACO Streamer służące do bezprzewodowej transmisji obrazu z różnych źródeł video, w tym z dronów. System ten pozwala na przekazywanie video w czasie rzeczywistym do odległych stanowisk dowodzenia akcją. Kolejnym produktem firmy jest ACO Wave - system szybkiej łączności danych dla jednostek pływających po morzach i oceanach.

ACO Solutions jest zarejestrowanym operatorem telekomunikacyjnym dostarczającym bezprzewodowe łącza szerokopasmowe w tym SD-WAN, do najtrudniejszych lokalizacji w Polsce jak również na pojazdy, pociągi, wozy dowodzenia i łączności służb publicznych. Oprócz łaczy SD WAN firma różnież projektuje i wykonuje profesjonalne sieci WiFi dla klientów komercyjnych i korporacji.

Wśród klientów ACO Solutions znajdują się zarówno najwięksi operatorzy telekomunikacyjni na zlecenie których ACO Solutions zestawia łącza w miejscach gdzie nie można lub nie opłaca się dociągnąć światłowodów, instytucje Państwowe, Służby Publiczne, korporacje oraz firmy z sektora MŚP.

ACO Solutions sprowadziło do Polski produkty lidera łączności bezprzewodowej na bazie agregowanych łącz GSM – firmy Peplink Inc. i jest również Partnerem i resellerem oraz integratorem rozwiązań wielu innych producentów z tego zakresu firmy BEC, Netgear, Aruba etc.

Na bazie tych produktów ACO Solutions dostarcza rozwiązania łączności bezprzewodowej typu SD-WAN zarówno jako łacza podstawowe jak i zapasowe dla wielu różnych klientów w tym największych sieci handlowych, firm publicznych i prywatnych.

Aco Solutions zaprasza do współpracy wszystkich klientów z sektora prywatnego jak i publicznego, którzy potrzebują profesjonalnych, niezawodnych rozwiązań łączności danych szczególnie w najtrudniejszych lokalizacjach niedostępnych dla innego typu łącz i operatorów.

© 2022. All Rights Reserved.