PRELEGENCI


 

Image

Dr n. o zdr. Leszek Marzec - Wydział Medyczny Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu, Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. S. Tarnowskiego w Tarnobrzegu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu

Ratownik medyczny, specjalność medycyna ratunkowa. Absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Adiunkt Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych PUZ im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, Technik symulacji medycznej/instruktor Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej PUZ im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu.
Instrutkor Linmed Sp z o.o.
Od 2004 r. członek/kierownik zespołów ratownictwa medycznego specjalistycznych i podstawowych.
Prelegent krajowych i międzynarodowych konferencji medycznych.
Autor publikacji naukowych z zakresu ratownictwa medycznego i zdrowia publicznego .
Kierownik merytoryczny/członek komisji egzaminacyjnych kursów pierwszej pomocy, Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Kursów Doskonalących Ratowników Medycznych.

Image

Wojciech Górecki - strażak OSP Niegoszowice

Od lat związany z nowoczesnymi technologiami, informatyką i Dronami. Wraz z zespołem tworzy rozwiązania wspierające ratowników i funkcjonariuszy w działaniach. Twórca Mobilnego Centrum Dowodzenia. Zafascynowany Rozproszonymi systemami baz danych (blockchain ale nie krypto-waluty :) ), środowiskami wirtualnymi, oraz wykorzystaniem BSP w sytuacjach kryzysowych. Prowadzi szkolenia z wykorzystania BSP oraz z koordynacji SiS w w poszukiwaniach. Prezes RPASAR sp. z O.O. Firmy którą zbudowali strażacy ochotnicy z Niegoszowic.

Image

Jarosław Nowicki - CEO, ACO Solutions sp. z o. o.

Absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na kierunku Lotnictwo Politechniki Warszawskiej – rok ukończenia 1987.
Przez 5 lat pracował na Politechnice Warszawskiej jako asystent na wydziale Mechanicznym Technologicznym..
W 1992 roku podjął pracę w firmie CSBI jako specjalista ds. oprogramowania ERP.
Od 1995 r J.Nowicki rozpoczął tworzenie polskiego przedstawicielstwa Intel Corp. na stanowisku Country Managera.
Po 4 latach pracy w Intel Polska przeszedł do firmy Sequent Corp. na stanowisko Country Manager.
Po przejęciu w USA firmy Sequent Corp przez IBM przez ponad 3 lata pracował w polskim oddziale IBM na stanowisku dyrektora działu Public and Telco.
W roku 2003 przeszedł do niemieckiej MAXDATA budując przedstawicielstwo firmy w Polsce i wprowadzając na polski rynek komputery MAXDATA i monitory Belinea.
Od 2012 roku prowadzi firmę ACO Solutions zajmującą się łącznością bezprzewodową, budującą profesjonalne łącza na bazie sieci GSM a ostatnio również Starlink dla instytucji państwowych, służb publicznych, firm i korporacji. ACO Solutions sprowadziło do Polski m.in. produkty firmy Peplink Inc. posiadającej opatentowane systemy łączności na bazie agregowanych łączy GSM, kablowych i satelitarnych, z których to rozwiązań korzysta ACO Solutions. Firma zajmuje się również rozwojem własnych produktów takich jak ACO Streamer – do transmisji video w czasie rzeczywistym z miejsc prowadzenia akcji, czy ACO Wave do transmisji danych dla jednostek pływających.

© 2022. All Rights Reserved.