PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER SREBRNY

Grupa LSI Software jest producentem nowoczesnych rozwiązań informatycznych przeznaczonych do kompleksowego i efektywnego zarządzania firmą. Główne branże, na których skupia się Grupa to detaliczna (retail), gastronomiczno-hotelarska (hospitality), rekreacyjno-sportowa oraz kinowa.

LSI Software tworzy i rozwija system POSitive Retail, który jest wykorzystywany w ponad 2500 sklepach w Polsce. Wśród klientów są m.in. Martes, Ochnik, Hexeline, Kastor, NaturHouse, VeroModa, Bestseller.

POSitive Retail jest narzędziem pracy sprzedawców, kierowników sklepów i sklepu internetowego, szefów dystrybucji oraz centrale sieci. Posiada rozwiązania antyfraudowe, narzędzia do sprzedaży wielokanałowej (Omni-Channel), możliwość centralnego zarządzania cenami, rozbudowane systemy lojalnościowe, możliwość wydajnego zarządzania obrotem towarowym, opcje zapewniające bezpieczeństwo danych i wiele innych rozwiązań kluczowych dla efektywnej sprzedaży i obsługi klientów oraz skutecznego zarządzania siecią sklepów.

LSI Software jest notowana na GPW w Warszawie od 2006 roku.
LSI SOFTWARE tel. +48 42 680-80-00

info@lsisoftware
www.lsisoftware.pl
www.positiveretail.pl

PARTNER BRĄZOWY

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Z DPD kooperuje prawie 6 tys. kurierów. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz ze spółką DPD Strefa Paczki zarządzającą ponad 2000 punktów nadań i odbiorów Pickup, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych i mniejszych przedsiębiorstw, oraz firmę spedycyjną ACP Global Forwarding. Dzięki innowacyjnym technologiom, znajomości lokalnej specyfiki i doskonałej obsłudze, DPD dostarcza usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek. W 2016 r. DPD Polska wprowadziła jako pierwsza na rynku możliwość dokonania płatności za pobranie kartą u kuriera.

DPDgroup doręcza codziennie 4,8 mln przesyłek na całym świecie w sposób neutralny dla środowiska.

 

PARTNER

Firma SENDIT S.A. stworzyła usługę po to, aby każdy, kto prowadzi sklep internetowy, niezależnie od platformy, z której korzysta, mógł zaproponować swoim klientom możliwie najwygodniejszą metodę dostawy towarów w koszyku zakupowym. Klienci mogą swobodnie wybierać spośród wielu przewoźników i dostępnych sieci partnerskich. Narzędzie obsługuje synchronizację zamówień , masowe drukowanie dokumentów przewozowych u wielu przewoźników (etykiety, protokoły przekazania) oraz szczegółowe śledzenie lokalizacji paczek.

PATRONAT HONOROWY

Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA), zespół szkół policealnych mieszczących się w Krakowie przy ulicy Zamoyskiego 52 i Dekerta 10, nad którymi nadzór sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na Krakowskie Szkoły Artystyczne składa się 7 szkół: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Visual Merchandisingu, Szkoła Aktorska SPOT, Szkoły Artystycznego Projektowania SAPU, Szkoła Choreografii, Szkoła Konstrukcji Ubioru. 

Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu to ogólnopolska organizacja zrzeszająca brafitterki - właścicielki sklepów i salonów z bielizną, w których biustonosze dobierane są w sposób profesjonalny i z zachowaniem najlepszych praktyk. Przez dobry brafitting rozumieją nie tylko prawidłowy dobór biustonoszy, ale także otwartość na kobiety i ich oczekiwania. Na pierwszym miejscu stawiają zdrowie i dobre samopoczucie klientem. W podejmowanych w ramach Stowarzyszenia inicjatywach, dzielimy się naszą wiedzą, pasją i doświadczeniem. Angażujemy się w ważne społecznie kwestie np. związane z profilaktyką raka piersi.

Polska Izba Przemysłu Skórzanego to organizacja branżowa prowadząca swą działalność na rzecz przemysłu skórzanego od 1989 roku. Misją Polskiej Izby Przemysłu Skórzanego jest kreowanie silnego ekonomicznie i organizacyjnie przemysłu skórzanego w Polsce i wspomaganie jego działań na arenie międzynarodowej. Izba wspiera swoich członków poprzez współpracę z władzami krajowymi i lokalnymi, instytucjami i organizacjami zainteresowanymi rozwojem przemysłu skórzanego.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki