PRELEGENCI

Katarzyna Lebiedowicz-Grzanka - radca prawny, właściciel KLG Kancelarii Radcy Prawnego, arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach

Prawem zajmuje się od 17 lat. Ekspert z zakresu ochrony danych osobowych i kontraktów biznesowych. Zdobyła bogatą praktykę w ochronie marki przedsiębiorcy i jego nowatorskich rozwiązań, a także w sektorze finansów publicznych. Doradza dla branży e-commerce m.in. w zakresie przygotowywania dokumentacji dla sklepów internetowych, rozpatrywania sporów i roszczeń. Zajmuje się ochroną danych osobowych i rozwiązaniami RODO. Stworzyła projekt Bezpieczne Umowy w Biznesie, którego główne założenie to przygotowywanie i negocjowanie dla przedsiębiorców umów i rozwiązań uwzględniających specyfikę danego biznesu w oparciu o najnowsze standardy i zabezpieczenia.

Michał Żmijewski - Adwokat, Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Od 2006 roku w stałej współpracy z kancelariami adwokackimi działającymi na terenie całego kraju. Posiada bogatą praktykę na polu stosowania prawa, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Specjalizuje się w prawie przewozowym, od 2011 roku m.in. odpowiedzialny za obsługę prawną spółki kapitałowej o znaczącej pozycji rynkowej w segmencie TSL. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Bartosz Paczyński - Prezes Agencji Social Media Content Hero

Trener marketingu internetowego i sprzedaży. Zwolennik analizy behawioralnej użytkownika pod kątem decyzji zakupowych. Prezes w agencji Social Media Content Hero wyspecjalizowanej w sprzedaży online. Od ponad 10 lat wspiera firmy w zwiększeniu sprzedaży i optymalizacji kosztów pozyskania klienta w kanale e-commerce, Social Media i SEM. W portfolio Bartosza Paczyńskiego znajdują się takie firmy jak: Onet.pl, Huawei, Axel Springer Polska, Techland, Akademia Leona Koźmińskiego. 

Aleksandra Maciejewicz - Partner LAWMORE

Specjalistka z zakresu zarządzania własnością intelektualną, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony prawa własności przemysłowej i prawa autorskiego. Doradza naukowcom, startupom i przedstawicielom przemysłów kreatywnych. Aplikantka rzecznikowska i członek Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Absolwentka PS Prawa Własności Intelektualnej (UW). Wykłada prawo własności intelektualnej na uczelniach w Warszawie i Gdańsku. Mentorka w programach akceleracyjnych i inkubatorach przedsiębiorczości. Prowadząca panele, szkolenia i wielokrotna prelegentka m.in. podczas międzynarodowych konferencjach. Specjalizuje się w doradztwie dla klientów z sektorów IT, B+R i kultury. Doradza w sprawach związanych z transferem oraz ochroną wszelkich praw własności intelektualnej. Pomaga dostosowywać modele biznesowe do wymogów prawnych w celu optymalizacji ryzyka i odpowiedzialności.

Mikołaj Winkiel - Chief Evangelist w Brand24

Profesjonalnie i hobbystycznie zajmuje się marketingiem, Internetem i mediami społecznościowymi, starając połączyć te tematy w jedność. Pracując w dużej agencji nauczył się czym jest marketing internetowy, a pracując w mniejszej agencji, dowiedział się jak go robić skutecznie i sprawnie. Był social media managerem, content managerem, analitykiem i sprzedawcą. Ciągle wykorzystuje zdobyte doświadczenie, szkoląc z monitoringu Internetu podczas licznych prelekcji na m.in.: Marketing Day, Pipeline Summit, Forum Inbound Marketing, Kongresie Praktyków biznesu czy Kongresie Business Inteligence. Jest współautorem Biblii E-Biznesu i innych, licznych publikacji, prowadzi zajęcia na wielu uczelniach (m.in. UW, SWPS, AGH). Od 2016 roku prowadzi zajęcia Data & Web Mining na WH AGH w Krakowie. Od 2011 roku w Brand24 zajmuje się obsługą kluczowych klientów, marketingiem i „ewangelizacją” branży reklamowej.

Wojciech Kliber - Wiceprezes, Sendit S.A.

jest współorganizatorem, wieloletnim managerem, a obecnie Wiceprezesem Sendit s.a., wywodzącej się z allegro.pl spółki będącej operatorem Sendit.pl - leadera polskiego rynku agregatorów usług kurierskich. Jako co-founder serwisu BliskaPaczka inicjował pomysł biznesowy oraz współuczestniczył w budowaniu sieci Partnerów logistycznych współrealizujących ideę agregacji sieci punktów nadawczo-odbiorczych w Polsce. Obecnie zarządza działalnością spółki, w tym obszarem rozwojowym budując i rozwijając zwinną kulturę wytwarzania produktów informatycznych oraz zwinne zarządzanie strategiczne produktami eCommerce. Dzięki tym ideom spółka utrzymuje wiodącą pozycję na swoim rynku oraz wprowadza na rynek eCommerce innowacje produktowe. We wcześniejszych latach zaangażowany był w roli managera w wiele projektów z obszaru IT, logistyki i telekomunikacji w Grupie Allegro sp. z o.o., Instytucie Logistyki i Magazynowania oraz w Comarch s.a.

Michał Jaskólski - Kierownik Marketingu, LSI Software S.A.

Od wielu lat pasjonuje się zagadnieniami związanymi ze sprzedażą oraz komunikacją marketingową specjalistycznych rozwiązań informatycznych. Doświadczenie w zakresie budowania świadomości marki i implementacji rozwiązań zdobywał współpracując z wiodącymi firmami informatycznymi dostarczającymi rozwiązania dla branży chemicznej i farmaceutycznej. Następnie rozwijał sprzedaż systemów dla biznesu i sektora publicznego. Obecnie koncentruje się na pracy nad wizerunkiem produktów LSI Software i promocją rozwiązań w kanałach cyfrowych i tradycyjnych.

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki