PARTNERZY WYDARZENIA

Hexagon Safety & Infrastructure jest częścią grupy kapitałowej Hexagon skupiającej kilkadziesiąt firm zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem najnowocześniejszych technologii z zakresu projektowania, pomiaru i wizualizacji. Dostarcza rozwiązania informatyczne dla instytucji rządowych, administracji publicznej, transportu oraz dostawców usług działających na rzecz bezpieczeństwa publicznego, a także w sektorze usług sieciowych i branży komunikacyjnej. Jako światowy lider, doświadczony innowator oraz zaufany partner wspiera życie milionów ludzi na całym świecie dostarczając rozwiązania i technologie wspomagające podejmowanie kluczowych decyzji w codziennej pracy.

Terra Hexen

Wyspecjalizowaliśmy się w systemach antydronowych, które maja zabezpieczać państwowe i prywatne otoczenie przed zagrożeniami jakie niesie inwigilacja lub szeroko pojęty atak za pomocą bezzałogowych statków powietrznych. W chwili wielkiej popularności komercyjnych dronów i odkrywania ich zalet, musimy zdać sobie sprawę również z zagrożeń jakie niesie ze sobą nowoczesna technologia. Drony mogą być użyte przez osoby nie mające uczciwych zamiarów w stosunku do firm czy naszego otoczenia. Drony mogą nagrywać, rejestrować, podsłuchiwać, robić zdjęcia, przenosić określone ładunki, rozpylać, zrzucać, wszystko to co przyjdzie do głowy osobom mającym z góry złe zamiary.
Terra Hexen zajmuje się również audytami infrastruktury krytycznej pod kątem zagrożeń dronowych, zabezpieczaniem masowych imprez pod katem dronów i pirotechniki, jak również szkoleniami na operatorów dronów BVLOS i VLOS.
Obecnie wspólnie z ŁSSE i PGE w ramach projektu StartUP Spark, wdrażamy system wykrywania i neutralizacji dronów, które mogłyby pojawić się w przestrzeni zakazanej.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki